Ocak Ayı Etkinlikleri

1mayıs

1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı, işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan özel bir gündür. Shemall AVM olarak 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı’nı kutlarız

rus-zaferbayramı

2. Dünya Savaşında Almanlara karşı savaşan Ruslar 9 Mayıs 2017 tarihinde Zafer Bayaramı’nı kutluyor. Shemall AVM olarak Antalya’da yaşayan Rus Vatandaşlarımızın Rusya Zafer Bayramı’nı Kutlarız.

annelergünü

Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla bütün Dünya’da farklı zamanlarda kutlanan özel gündür. Tüm anne ve anne adaylarının Anneler Günü‘nü kutlarız.

engelliler-haftası

Doğuştan veya sonradan herhangi bir nedenle bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yeteneklerini çeşitli derecelerde kaybetmesi nedeniyle toplumsal yaşama uyum sağlama ve günlük gereksinimlerini karşılama güçlükleri olan ve korunma, bakım, rehabilitasyon, danışmanlık ve destek hizmetlerine ihtiyaç duyan kişi engelli olarak tanımlanmaktadır. 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası’nı Shemall AVM olarak kutlarız. Her İnsan Bir Engelli Adayıdır!

shemall-19mayıs-01

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı Shemall AVM olarak kutlarız. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na özel Shemall AVM’de İdil Müzik Dinletisi Saat: 13:00-17:00 arasındadır. Saat: 15:00-15:45 saatleri arasında ise Seans Dans Gösterisi yapılacaktır.

müze-haftası

Bizlerin en önemli görevlerinden bir tanesi de müzeleri korumaktır. Bu nedenle her yıl 18 – 24 Mayıs tarihleri müzeler haftası olarak kabul edilmiştir.