Nisan Ayı Etkinlikleri

seans-dans-festivali

Antalya’nın bilinen en eski dans okullarından birisi olan Seans Dans Okulu Kasım 2016 tarihinde Shemall AVM Boyner Mağazamızın karşısında açıldı. Dans okulu üyeleri sizler için 15 ve 23 Nisan tarihlerinde saat 15:00’de dans gösterileri hazırladı. Ayrıca 23 Nisan 2017 tarihinde kutlayacağımız Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocuklar için hazırladığımız özel bir programımız mevcuttur. Etkinliklerimize tüm Antalya halkımız davetlidir.

kanserle-mücadele-kare

1-7 Nisan Kanserle Savaş Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Shemall AVM olarak bu önemli günü unutmuyoruz.

dünya-sağlıkgünü

Sağlıklı yaşam, her insanın doğumuyla birlikte elde ettiği ve insan olmaktan dolayı kazandığı bir haktır. Shemall AVM olarak Dünya Sağlık Günü’nü kutluyoruz.

turizmhaftasi-01

Turizm sektörü Ülkemizde ve özellikle de Antalya’da hızlı gelişen ve büyüyen hizmet sektörleri arasında yer almaktadır. Bu önemli günde Türkiye turizmine emek veren herkesin Turizm Haftası’nı kutluyoruz.

shemall-23nisan-01

Shemall AVM olarak çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarız. Bu önemli günde Shemall Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçileri, Seans Dans Okulu ile bayramın coşkusunu doyasıya yaşayacak.

dünyadansgünü-01

Shemall AVM olarak Dünya Dans Günü’nü Kutluyoruz.